Yarro International - hurtownia zoologiczna - Tama Pomorzańska Szczecin
Wycieraczka pod kuwetę Każdy posiadacz kota i kuwet ybędzie na pewno wiedział o co chodzi :-)
Podstawka uniwersalna pod każdy rodzaj misek. Ta podstawka pasuje pod różne miski, zapobiega rozsypywaniu się resztek pokarmu czy wody po podłodze.
Poidło - nie tylko na lato Poidło dla psów lub kotów do standardowej butelki. Zapewnia dostęp do świeżej wody przez cały dzień. Dostęp do wody jest szczególnie ważny gdy zwierze karmione jest suchą karmą. Możliwość założenia butelki 1,5l, 07l, 05l. Cztery kolory do wyboru. Polecamy!!!
Kule Smakule dla milszego spędzenia czasu gdy Kevin sam w domu.... Zabawki dla psów kule Smakule na przysmaki 11,5cm w suuuper cenie.
Piorun również woli YARRO Piorun odpoczywa na poduszce Fuksja ze sztucznego jedwabiu, a jego szlachetną szyję ozdabia nowa obroża z cyrkoniami z serii Elite.
Miski Trendy dla psów Miski Trendy dla psów w wersji kolorystycznej Fauna w trzech rozmiarach 350ml, 735ml i podwójna 2x350ml. Bardzo ciekawa kolorystyka. Już dostępne!
NOWOŚĆ - miski Trendy dla kota Prześliczne miseczki dla kotów w wersji Trendy, antypoślizgowe, do kompletu z nowymi kuwetami/toaletami albo całkowicie niezależnie. Polecamy!
Kuwety Trendy - nowe wzory Od sierpnia w sprzedaży nowe wersje kolorystyczne kuwet odkrytych: Zakochany kot i Przyjaciele na zawsze. Bardzo udane pomysły, super kuwety.
Nowe produkty Trendy! Prezentujemy nową gamę produktów Trendy: toalety, kuwety i miski do kompletu. Nowy, przepiękny fioletowy kolor razem z bestsellerami: silver, kiwi i błękitem. Gorąco polecamy:-)
Więcej modeli drapaków. W atrakcyjnych cenach i wzorach. Pytaj w naszym dziale handlowym lub u przedstawiciela.
Na wysokie drzewo wszystkie koty... Przedstawiamy Państwu drapak Luna Y1172 - nieograniczone możliwości drapania dla szczęśliwego użytkownika.
Drapak LUKA i TOMI - przyjemność drapania ... Tylko dla wybrańców... :-) Tomi Y1110 wymiary 55x35x106cm, Luka Y1107 wysokość 61cm
Miski składane nie tylko na lato! Już dostępne miski w dwóch rozmiarach i kolorach, dla małych psów i kotów, składane, gumowe czyli nietłukące :-), do mycia w zmywarce, wygodne w domu i na wyjeździe, łatwe do transportu. Polecamy! Gwarantujemy atrakcyjne ceny!
Toaleta Trendy Ostatnie sztuki w sprzedaźy
GERRY I oraz GERRY II dla kotów!!! Proponujemy dwa nowe modele drapaków Gerry I i II z super miękkiego pluszu, dużą budką, w nowej kolorystyce: ciemny antracyt połączony z jasnym szarym.
Legowiska prostokątne polarowe Dostępne w 4 rozmiarach, dwóch kolorach. Atrakcyjna cena. O ofertę pytaj dział handlowy.
Buda uniwersalna polarowa Miękki materiał polarowy, miękka poduszka, uniwersalny wzór - idealne posłanie dla psa lub kota. Dostępna w trzech rozmiarach. Bardzo atrakcyjny produkt - polecamy!
UŻYTKOWNIK Toalety Flip Wierny i zadowolony użytkownik Toalety Flip I :-)
Legowiska SHAGGY Nowy, prostokątny model legowiska dla psa - Shaggy - miękki, pluszowy środek w połączeniu z klasyczną kratką... Aż chce się z niego skorzystać! Dostępne w 4 rozmiarach - dla tych małych i dla tych większych wygodnickich.
DRAPAKI KARTONOWE DLA KOTÓW! Na początek proponujemy 4 modele kartonowych drapaków w kształcie ryby, wieloryba, myszy i pieska. Z pewnością zaspokoją wielką, instynktowną potrzebę drapania i zapewnią radosne chwile naszym kociakom. W przygotowaniu kilka kolejnych modeli, których spodziewamy się na przełomie marca i kwietnia.
2015-09-10 Już w sprzedaży!
Od środy 09.09 dostępne są miski ceramiczne w różnych rozmiarach. Proponujemy także nowe wzory :-) Przygotowania do Euro 2016 w toku...
2015-08-24 CUBE - nowa odsłona!
Od sierpnia 2015 dostępne są w sprzedażny udoskonalone multiboxy - CUBE. Te toalety-domki wyposażone zostały w kartonowy drapak do samodzielnego złożenia, wędkę do zabawy i nową matę.
2015-08-24 Nowe toalety Trendy
Dotychczasowe toalety Trendy zostały zastąpione nowymi. Zamienione zostało nie tylko wzornictwo i kolorystyka, ale również cały kształt toalety. Nowa Trendy ma bardziej nowoczesny design oraz praktyczną klapkę, pod którą kryje się filtr i łopatka. Do kompletu miski Trendy już dostępne!
2015-08-24 Ubranka na zimę...
W drugiej połowie września spodziewamy się dostawy naszych najlepiej sprzedających się skafandrów dla piesków. Standardowo dostępne będą dwie wersje kolorystyczne: różowa i brązowa. Zapraszamy do zakupów.
2015-08-24 We wrześniu
Na początku września spodziewamy się misek ceramicznych. Dostępne będą nie tylko hity - Prince i Princess w dwóch rozmiarach ale także inne, nowe, atrakcyjne modele.
2014-06-13 Limitowana wersja toalety Trendy "I meow you"
Na początku lipca zaproponujemy Państwu limitowaną wersję toalety Trendy "I meow you" (Zamiałczę Ci") wg projektu belgijskiego artysty Hannesa D'haese, tworzącego w nurcie abstrakcyjnego ekspresjonizmu. Artysta uważany jest za osobę dość kontrowersyjną, nie ukończył żadnej artystycznej akademii, jego dzieła charakteryzują się bogactwem kolorów, bodźcem do tworzenia jest pragnienie ocalenia świata. Wersja limitowana na cały świat to 6 tysięcy sztuk, z czego na Polskę przypadnie tylko 180 egzemplarzy tych wyjątkowych toalet. Każdy produkt posiada certyfikat z indywidualnym numerem. Jeśli chcecie Państwo mieć na prawdę wyjątkowy produkt - zapraszamy do nas w lipcu!
2014-06-13 NOWE LEGOWISKA
Już pod koniec czerwca przedstawimy Państwu naszą nową gamę legowisk standardowych, prostokątnych, poduch, mat i bud. W nowoczesnych wzorach i świetnych cenach. Liczymy na pozytywne zaskoczenie ze strony naszych klientów.
2014-06-10 PROMOCJE w sierpniu!
Pytaj o promocje w bieżącym miesiącu, nie przegap okazji! Co miesiąc 4 lub 5 produktów w suuuuper atrakcyjnej cenie.
2014-05-14 MAJ pod znakiem drapaków...
W tym miesiącu zaproponujemy Państwu kilka nowych modeli. Gerry I i Gerry II dostępne od 12.05., natomiast kolejne modele pojawią się w sprzedaży od 20.05. Zapraszamy na naszą stronę i facebook - wkrótce premiera kolejnych 8 nowości!
2014-03-27 Nowe produkty: legowiska, budy uniwersalne i inne
Już w sprzedaży: miękkie, polarowe, ładne, niskobudżetowe legowiska prostokątne w czterech rozmiarach i dwóch kolorach. Na każdą kieszeń... :-) Polecamy i zapraszamy!
2014-03-27 A w maju...
Już dostępne! 7 nowych zabawek z oryginalnym wzornictwem i starannym wykonaniem. Nasze zabawki wywołają uśmiech na twarzy każdego właściciela psa :-)
2014-01-27 FACEBOOK
Stawiamy pierwsze kroki na portalu facebook! Potrzebne nam wsparcie naszych ulubionych klientów ;-).
2014-01-27 KARTONOWE DRAPAKI - nowość
Już od 30.01. spodziewamy się próbnej partii kartonowych drapaków dla kotów. Na początek 4 nowe modele, spodziewamy się gorącego i mruczącego przyjęcia ze strony naszych pupili!
2013-10-09 Nowa gama kolorystyczna
Produkty firmy Moderna od września dostępne są w nowej gamie kolorystycznej. Brąz zastąpiono iskrzącym, jasnym "metalikiem", róż - modnym, nasyconym pomarańczem. Pozostałe kolory w myśl modnych trendów zostały nieco rozjaśnione. Nowe kolory przykładowo prezentujemy na podwójnych miskach Smarty.
projekt M. Klimczuk @ nessun netmedia